Zážitky v krabičke

Ak chcete potešiť  neobyčajným darčekom svojich najbližších, kolegov, alebo kamarátov, tak ste na správnom mieste. Zážitok je predsa na celý život a ten Vám nikdy nikto nevezme .Okrem kompletných služieb týkajúcich sa vybavenia zážitku až po donášku na Vami určené miesto  si  s našou spoločnosťou môžete dohodnúť presný termín vyčerpania zážitku.

Z našej pestrej ponuky akéhokoľvek darčeku , či to je let balonom, jazda na ferrari alebo pobyt v krásnom kaštieli, sú tieto zážitky vhodné ako darček k narodeninám, meninám, či ako poďakovanie svojim kolegom, alebo pracovníkom. Snažíme sa Vám poskytnúť čo najlepšie služby a splniť akékoľvek želania. U nás si poviete Vaše želania a mi Vám ich splníme.

Vďaka  úspechu predaja zážitkov sa naša spoločnosť začala venovať aj ponuke zájazdov, čím sme si pre Vás dovolili otvoriť novú pobočku cestovnej agentúry Adina Travel v Trnave. Ponúkame okrem tuzemských destinácii ako je prekrásne Chorvátsko, Taliansko, či Mallorca aj krajiny mimo Európskej únie a s nádychom exotiky ako Egypt, Tunisko, či Kapverdské ostrovy. V zimnom období sa venujeme predaju poznávacích zájazdov do Paríža, Milána ,New Yorku a iných ďalších krajín.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>