Ubytovanie v hosteli

Pod pojmom hostel Bratislava si nemusíte predstavovať akúsi malú, tmavú izbu na okraji mesta. Práve naopak! Mnoho hostelov sa nachádza v blízkosti hlavnej stanice a historického centra Bratislavy, kvôli ktorému ste sem pravdepodobne merali cestu.

Izby v hosteloch sú vybavené novým nábytkom a televízorom, nezriedka je v cene aj pripojenie na bezdrôtovú sieť. Výhodou je to, že hostely ponúkajú spoločné ubytovanie aj pre viacerých ľudí, takže sa nemusíte obávať, že by sa vaša skupina, s ktorou ste na spoločnom výlete, musela rozdeliť.

Čo sa týka služieb, hostely často vôbec nezaostávajú ani za omnoho drahšími hotelmi. Nájsť tu môžete bar, stolný futbal, tenis a práčku. Ochotne vám tu poskytnú aj raňajky a k dispozícii máte 24 hodín denne recepciu.

Uvedomte si, že o takéto ubytovanie je vďaka jeho priaznivej cene a kvalite veľký záujem, preto si nezabudnite vždy aspoň týždeň vopred rezervovať izbu, v ktorej chcete po dobu vášho pobytu bývať.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>