Služby osobného trénera

Hlavne v povianočnom čase, no tiež v priebehu celého roka sa mnoho ľudí potýka s problémom nadváhy, prípadne niekoľkých kíl navyše, ktoré by potrebovali alebo chceli zhodiť. Väčšina z nich potrebuje v prvom rade zmeniť jedálny lístok, respektíve začať sa stravovať zdravšie a striedmejšie. To znamená odpustiť si sladkosti, pečivo či večerné prejedanie.

V druhom rade je potrebné začať pravidelne cvičiť. To znamená behať, plávať alebo bicyklovať, no tiež posilňovať. Na to, aby ste v tejto oblasti predišli rôznym chybám je potrebné poznať techniku cvičenia. V tom vám môže byť nápomocný osobný tréner, ktorého služby využíva čoraz viac ľudí rôzneho veku alebo váhy.

Túto službu vám odporúčame hlavne v prípade, že s posilňovaním ešte len začínate, a teda v tejto oblasti nemáte žiadne skúsenosti. Dobrý osobný tréner by vám mal pomôcť nie len ohľadom cvičenia, ale zostaviť vám na mieru aj jedálny lístok, ktorý budete dodržiavať. S jeho pomocou sa už v lete budete pýšiť prekrásne vyformovanou postavou!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>