S deťmi bez starostí

Leto so sebou prináša možnosť oddýchnuť si, venovať sa deťom, vziať ich na hrady či zámky, pri more. Možnosť im niečo ukázať a naučiť ich niečo nové. Prázdniny však trvajú dva mesiace a len máloktorý rodič si na celé prázdniny môže vziať dovolenku. Ako to teda zariadiť tak, aby sa deti nenudili, niečo naučili a aj boli v kolektíve s rovnocennými. Jednoducho. Pošleme ich do tábora. Tábor je ideálny miesto na zahratie sa, naučenie sa vychádzať s rovesníkmi, ale aj staršími. Nehovoriac o tom, že je to priestor na zabudnutie a odpútanie sa od počítačov, ktoré tvoria počas školského roka väčšinu voľného času detí. Deťom chýba pohyb a športová aktivita. Uvedomujú si to odborníci aj rodičia. Aktivity park je miesto, kde sa vaše dieťa bude cítiť dobre, počas celého dňa bude mať bohatý program plný zábavy. V táboroch je zabezpečené spanie, no pokiaľ chcete deti dať iba na deň do tábora, nie je problém, aj takéto služby sú dostupné. Výhodu je aj to, že deti dostávajú stravu 3x do dňa, čo odbúrava stres rodičov s prípravou jedla. Deti sa tak naučia kresliť a maľovať, zahrajú si futbal či tenis. Vďaka súťažiam v nich bude podnietená súťaživosť a cieľavedomosť. Nikto neodíde bez zážitku a tí šikovnejší si odnesú medaily a diplomy. Úžasným zážitkom môže byť pre deti aj člnkovanie, pri ktorom dostanú na rafte pádla a tímovou spoluprácou tak musia prepádlovať kanál. Pre deti je pripravené aj pieskovisko, kde si môžu užiť skoro ako na pláži. Pre deti je pripravený aj poobedný odpočinok a v prípade nepriaznivého počasia vždy pripravený náhradný program.
Svoje deti zverte tej správnej osobe a organizácii. Dôležité je, aby na svoje prázdniny spomínali s radosťou a mali sa čím pochváliť v septembri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>