Práca hrou, brigády pre aktívnych

Kto by nechcel mať prácu snov, ktorá bude zábavná a plnohodnotná, nebude nudná a stereotypná. Mladí ľudia a študenti sú čoraz viac otvorení zamestnaniu alebo brigáde, ktorá ponúka svieži prístup k práci, atraktívne prostredie/náplň práce, flexibilný pracovný čas, umožňuje duševný rast a otvára nové obzory.

Brigády pre aktívnych s heslom „práca hrou“ sú jednoznačne osviežením stereotypného života. Sú určené najmä pre ľudí, s komunikačnými schopnosťami a ambicióznymi cieľmi, ktorí sú cieľavedomí odolní voči stresu a vedia sa presadiť.

Takéto brigády obyčajne majú svoju sezónu najmú v letných mesiacoch. Otvárajú sa kúpaliská, zábavné parky a iné turistické atrakcie, kde výrobcovia prinášajú rôzne nové atrakcie, ktoré zvyčajne potrebujú obsluhu alebo minimálne dohľad nad zákazníkmi, väčšinou deťmi.

V akejkoľvek brigáde vykonávanej vonku, vyžadujúcej dohľad a prípadne malú pomoc, je brigádnik  takmer stále v pohybe, dokáže dynamicky reagovať, ocitá sa v teréne kde dochádza ku kontaktom s potenciálnymi klientmi, má priestor na vlastné prejavenie sa a formovanie osobnosti. Je permanentne motivovaný zo strany zamestnávateľa aby podal čo najvyšší výkon, prípadne je motivovaný sám svojimi schopnosťami a ohodnotením.

Práca hrou alebo brigáda pre aktívnych je určite príjemnou cestou ako si nielen privyrobiť, ale mať z toho aj potešenie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>