Adrenalínové športy

Adrenalínové športy sú spojené s vyšším rizikom úrazu, to však nebráni mnohým adrenalínovým nadšencom, aby si takéto športy pestovali. Každý adrenalínový šport je charakteristický zvýšením hladiny adrenalínu v krvi.

K adrenalínovým športom radíme mnoho športov, ktoré sú pre bežných ľudí možno neznáme. Ale aj tieto športy majú svojich skalných fanúšikov a postupne sa dostávajú na oči verejnosti. K najznámejším adrenalínovým športom patrí hlavne skok padákom, tandemový zoskok, bungee jumping, paragliding, let balónom, jazda na štvorkolkách, alebo snežných skútroch, horolezectvo, paintball, alebo rafting. K tým menej  známym radíme noodling (adrenalínový rybolov), poweriser (skákajúce topánky), zorbing (zobr – guľa s trojmetrovým priemerom, vyrobená z PVC, v ktorej je človek pripnutý postrojom a pustený z kopca), skikros (adrenalínové lyžovanie), spearfishing (lov rýb harpúnou), airsoft (guličková vojna) a mnoho ďalších.

Každý z adrenalínových športov má čosi do seba. Prináša so sebou neopakovateľné zážitky a zanecháva nezabudnuteľné spomienky. Ak by ste chceli nejaký z nich vyskúšať tak sa mrknite na VolnyPad.sk. Veľa šťastia!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>